honden
Chasse d' abord
 

Bestuur


Voorzitter Maarten van Haaften
voorzitter@fauvedebretagne.nl
 
Secretaris/
Redactie Fauve secretaris@fauvedebretagne.nl
redactie@fauvedebretagne.nl
 
Penningmeester Jan Willem Huibers
penningmeester@fauvedebretagne.nl
 
Alg. Bestuurslid Alice Pasmans
bestuurslid@fauvedebretagne.nl


Bestuurslid/ G. Tans
Jachtzaken/ jacht@fauvedebretagne.nl
Gezondheid gezondheid@fauvedebretagne.nl



ledenadministratie,  Peter Vermeulen
geen bestuurslid ledenadministratie@fauvedebretagne.nl 
 



Geschillencommissie P. Aalberse, G. Fernhout, J. Haring, Mw M. Pleging
Erelid Cees Homans † 25 juni 2014

Indien u een aanvulling heeft of als u een fout of onvolkomenheid ontdekt wilt u dat dan doorgeven aan:

Disclaimer







 

Fauven highlight

Clubactiviteiten